ایان داش یک داستان واقعی لیورپول بوده است، و همچنین این فرد تا به امروز بهترین گلزن لیورپول باقی مانده است، با ایجاد  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد 660 نمایش برای قرمزهای شما و همچنین به ثمر رساندن 346 هدف، این نوع آمار به هیچ وجه ممکن است از بین نرود. معمولاً یک عبارت برای هجی کردن آن، ایان دش می‌تواند فوق‌العاده باشد.

ولزمن داش، وارد سال 1961 شد و همچنین در سال 1979 کار لذت بخش خود را با چستر متروپلیس آغاز کرد، خود را در کادر اولیه قرار داد و همچنین یاد گرفت که یک گلزن معمولی باشد، این فرد 34 اجرا در مورد چستر ارائه داد. به ثمر رساندن 20 هدف فعالیت های او باعث جلب توجه بسیاری از باشگاه های گلف از جمله لیورپول شد. کارگردان جو پیزلی در آن زمان‌ها مبلغی معادل 300000 پوند پرداخت کرد تا دش بتواند تا پایان سال 1980 به لیورپول بیاید.

جو پیزلی پرسید که اولین فصل سال راش با لیورپول به سادگی مشاهده کرد که حیوان خانگی شما تعداد انگشت شماری از کارمندان را به نمایش می گذارد و همچنین این فرد بیشتر برای فروشگاه های شما لذت می برد، واقعاً مشخص است که او ناامید شده است و همچنین خواستار هرگونه تعویض دور از لیورپول شده است. حیوان خانگی خود را نیز برای مبارزه برای به دست آوردن یک کارمند اولیه نگه دارید.

از طریق داش 1981-1982 خود را در کادر اولیه ثابت کردند و همچنین 25 هدف را در چهل و نه بازی به ثمر رساندند، و از لیورپول حمایت کردند تا بتوانند هر زمان که این فرد گل زد، کلاس جهانی خاص را به دست بیاورد و لیتل لیگ خاص را به دست آورد. در تقابل با تاتنهام ایان دش امروزه مورد تحسین پیروان لیورپول قرار گرفته است و همچنین توسط هر کادری که این فرد در مخالفت با آنها از آن لذت می برد بسیار وحشتناک بوده است.

داش در مقابل رقبای همسایه اورتون اهداف زیادی را به ثمر رسانده است، به ویژه از زمانی که لیورپول در نوامبر 1982 اورتون را با نتیجه 5-0 فتح کرد، چندین گل به ثمر رساند. مستندات دقیق برای دربی مرسی ساید.

فصل 1983-1984 خاص، احتمالاً بهترین زمان سال راش در مورد لیورپول بوده است، این فرد از زمانی که این فرد به لیورپول کمک کرد تا موضوع لیگ کوچک، اتحادیه اروپا و همچنین لیتل پات کوچک را به دست آورد، 47 هدف به ثمر رسانده است. اولین فرد انگلیسی باشید که می تواند شایستگی کفش فوق العاده اروپا را کسب کند و همچنین فردی با شایستگی سال.

پیروان لیورپول در سال 1987 هر زمان که داش در مورد تیم آلمانی یوونتوس به توافق رسید، درست پس از یک بار دیگر به ثمر رساندن اعتبار بیشتر از 45 هدف در یک زمان از سال، نابود شدند. شروع او کوتاه بوده و همچنین این فرد تحویل داده شده است تا بتواند در این زمان از سال، درست پس از رد حضور در یوونتوس، به لیورپول برود، از زمانی که اعلام کرد “درست مثل زنده ماندن در هر کشور خارجی بوده است” یک پیشنهاد دریافت کرده است.

دش در مورد بازگشت خود به لیورپول مخالفت شدیدی را در مورد جایگاهش از برندهای معروف فیلیپ بیردزلی و همچنین دیوید آلدریج تجربه کرد، اما این فرد همچنان می‌تواند به طور منظم و همچنین در سال‌های 90-1989 گزارش دهد. سال، مشاهده شد که داش ششمین سوژه لیگ کوچک خود را به همراه لیورپول به دست آورد، که 20 مورد در سی و شش عنوان بازی به ثمر رساند.

برخی از نمایش‌های دیگر در کار درخشان راش، یک سوم مدال برنده جام حذفی را در سال 1992 هر زمانی که این فرد هدف بعدی لیورپول را در بازی 2-0 در مقابل ساندرلند به ثمر رساند، ادغام کرد. داش از زمان گلزن برتر لیورپول در دوره های 1992-93، 1993-94 انجام شد، و همچنین این فرد ششمین مدال برنده لیگ کوچک خود را در سال 1995 به دست آورد.

ایان دش در نهایت هنوز لیورپول را با یک مبادله کاملا رایگان در سال 1996 ترک کرد، و همچنین می‌تواند دائماً یک داستان واقعی لیورپول باشد.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *